VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve çözüm odaklı tutumuz ile

müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda Türkiye’deki

lider konumumuzu korumak.

MİSYONUMUZ

BGCPAK olarak yenilikçi bakış açışına odaklanan, en yeni teknoloji cihazlar kullanarak, doğru müşteriye doğru ürünü doğru fiyatla ve zamanda ulaştırarak sektörde öncü firma olmayı hedefliyoruz. İş arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza büyüme ve gelişme fırsatları sunarak personel verimliliğini arttırmayı amaçlıyoruz.

BGCPAK AMBALAJ

HAKKIMIZDA

Yenilikçi ve çevre dostu ambalaj çözümlerinde sektöründe öncü firmalardan olan Bgcpak Ambalaj, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve çevreye duyarlı paketleme çözümleri sunmaktadır.

Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek yeni nesil çözümler sunan Bgcpak Ambalaj, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görmektedir.

BGCPAK AMBALAJ NELER YAPAR?

Bir ürünün paketlemesinde kullanılması gereken tüm ambalaj malzemeleri hakkında hem danışmanlık hem de ürün tedariği sağlamaktadır.

• Her ölçüde ve kalitede koli üreterek, müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

• İhracatta kullanılan ısıl işlem sertifikalarına sahip ahşap sandık ve kontrplak sandık üretimi yapmaktadır.

• Ülke içi ve dışı sevkiyatlarda kullanılan Karton Petek Panel Sandığın öncü üreticilerindendir. Kraft malzemeden yapılan levhalardan oluşan karton petek panel sandıklar hem hafif hem de yüksek koruması sayesinde sektörde talep gören bir üründür.

• Savunma sanayi tecrübesi ile bilinen firmamız, ESD’li ürünler konusunda üretimin yanı sıra müşteri ihtiyaçları doğrultusunda stok tutmaktadır.

• Dünyada 195 ülkede hizmet veren Ranpak firmasının yetkili distrübitörlüğü bulunan Bgcpak Ambalaj, geri dönüşümlü çözümleri ile müşterilerine sıfır hasarlı kargo hedefi sunmaktadır

• Bgcpak Ambalaj, müşterilerin tehlikeli madde gönderileri için ihtiyaç duyulacak UN onaylı ambalaj malzemelerinin üretimini yapmaktadır.

• Bgcpak Ambalaj, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en az sipariş miktarı talep etmeden, 1.000 m2 kapalı alanı ile müşterisine özel stok tutmaktadır.

Play Video

GEAMI WRAPPAK

Doğa dostu ve şık paketleme için Geami WRAPPAK.

Play Video

GEAMI WRAPPAK KUTU AÇILIŞI

Geami ürünümüzün kutu açılış videosu.