KİLİTLİ
BALONLU NAYLON

BGCPAK

Kolay açılır – kapanır ağız çözümü ve çok fazla yer kaplamamasından ötürü ekonomik bir ambalaj çözümü olarak ön plana çıkar. Güvenilir ve hızlı pratik çözümleri ile verimlilik sağlar.

Paketlenecek ya da içerisine koyulacak malzemeler için özel olarak üretilen Balonlu Torbalar, ürünün boyutuna göre farklı boyutlarda olmaktadır. Ürünlerinizin tam korumasını sağlamak amacıyla kaliteli ve güvenilir şekilde ürettiğimiz torbalar, toptan satış ile tüketiciye gönderilmektedir. Bu ürün sayesinde gönderime hazır malzemelerinizi her türlü darbe, düşme, çarpma, çizilme, sürtünme ve titreşim gibi fiziksel hasarlardan korumanız mümkün olacaktır. 

Ebatlar

10*10 cm 300*300 cm arasında değişen boyutlarına ek olarak, baskılı bantlı ve bantsız balonlu torba olmak üzere farklı şekillerde müşterilerimize iletmemiz mümkündür.

Toptan siparişleriniz için İletişime geçiniz.

Balonlu Torba Özellikleri

Bir ambalajlama ve koruma malzemesi olarak ön olana çıkan Balonlu Torba, polietilen ve polipropilen film tabakası olmak üzere iki adet malzemeden üretilmektedir. Bu ürün ile gönderime hazır hassas ürünlerinizin tam korumasını sağlamanız mümkündür.

330-440 gr/m2 arası değişen farklı gramaj ve boyutlarda üretimi gerçekleşmektedir.

Üzerine eklenen polietilen köpük katman sayesinde darbelere karşı emme özelliği iki kat daha fazla artırılmıştır.

(Küçük) 6mm ve (büyük) 30 mm çapında balonların gerekli olduğu paketleme malzemesinde, paketlenecek ürünün özelliğine göre kâğıt, polietilen köpük, nonweoven gibi malzemeler eklenerek, sağlamlık ve esneklik artırılmaktadır. 

Üretim malzemeleri sayesinde nemden ve tozdan uzak bir koruma sağlar.

Darbelere ek olarak suya karşı da dayanıklıdır

Kullanım Alanları

 

  1. Elektronik ürünler, cam, porselen gibi hassas ve kırılabilir her türlü malzemenin paketlenmesi ve istiflenmesi,
  2. Statik elektrik ile bozulması muhtemel ürünlerin korunması,
  3. Su geçirmemesi sayesinde açık havada sorun çıkarabilecek ürünlerin muhafazasında koruma,

Ağzı bantlı ve kapaklı balonlar ile kırılması ya da bozulması muhtemel olan bütün ürünlerin taşınmasında kullanılabilecek en ideal ambalaj yöntemidir. Ayrıca taşıma sırasında kırılmaya müsait olan ürünler için tam koruma sağlayan ve farklı boyutlarda üretilen toptan satış malzemesidir.

Farklı hava koşullarına ve darbe emme özelliğine sahip olan balonlu torbalar, Türkiye ambalaj sektöründe önemli bir yere sahiptir. İngilizce “Bubble Wrap” olarak bilinmekte ve hammaddesi plastik olan yarı küre şeklindeki ambalaj malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Taşımanın ve paketlemenin kolay olmasından kaynaklı olarak, firmaların gereksiz harcamalardan kurtulmasına olanak tanır. Bütçe dostu bir yaklaşım olarak ön plana çıkan balonlu torbalar ile her türlü malzemeyi güvenli bir şekilde göndermeniz mümkündür.

Related Projects