COLD CHAIN

Soğuk Zincir

Wrappak Protector

Tek bir dönüştürücü ile gereksiz tüm malzemelerden kurtulun.

Dalgalı Kağıt Pedler

Farklı ebatlardaki kutuları paketlemek için tek çözüm. Daha basit işlemler ve daha hızlı iş dönüşümü sağlamak için gereken korumayı ve esnekliği sunar.

Dalgalı kağıt ped, gereksiz birçok ambalaj malzemesinin yerini alacak şekilde tasarlanmıştır. Kutularınıza yerleştirmeniz gereken astarlar, kağıt sarmaları ve ısı yalıtımı gibi çeşitli yöntemlerin yerini alarak, daha hızlı bir çözüm getirir. Ayrıca üretkenliği artırarak, paketleme sürecini basitleştirir ve sürdürülebilirliği iyileştirir.

Dalgalı Kağıt Pedin Özellikleri

 1. Ürüne gelebilecek herhangi bir darbeye karşın güçlü koruma sağlar. Ayrıca darbelerin hızını artırmak yerine emer.
 2. Farklı birçok paketleme sistemine çözüm üreterek, gereksiz malzemelerden kurtulmanıza olanak tanır.
 3. Daha az malzeme kullanarak, gereksiz malzeme kullanım maliyetini azaltır.
 4. Tüm doğal ambalaj ürünlerimiz % 100 geri dönüştürülebilir, yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir özelliğe sahiptir.
 5. Mükemmel termal performans sunarak, soğutulmuş veya dondurulmuş ürünler için esnek sayıda ped kullanılabilir.

Neden bu tasarımı benimsedik?

Ambalajlama için kağıt büyük rol oynamaktadır. Bu durumu daha ileriye taşımak için dalgalı kağıt pedini geliştirdik. Bu sayede farklı ambalaj malzemelerine gerek kalmadan her şeyi tek bir çözüme indirgedik. Bu çözüm ile daha basit bir işlem ve daha hızlı bir paketleme elde ederek, gereken korumayı ve esnekliği oluşturduk.

Dalgalı Kağıt Pedin Kullanım Alanları

Kutu Astarı

Kutunun dış alanı ile ürünler arasında koruyucu bir tabaka oluşturur. Özel olarak dalgalı şekilde geliştirilen dalgalı kağıtlar, çevre dostu oluşturularak, plastik çözümlere doğal bir alternatif sunar. Kağıdın benzersiz özellikleri nedeniyle, pedlerimiz mükemmel koruma sağlar, kullanımı kolaydır ve hatta paketleme işleminizde maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur.

Diğer paketleme alanları

 1. Sarmalama
 2. Termal paketleme
 3. Blok ve Destekleme

Geleneksel Ambalajlama Yöntemlerine Son!

Dalgalı kağıt ped, çok çeşitli mevcut ambalaj malzemelerinin yerini alacak yeni nesil bir yöntemdir. Birçok farklı kutu stoğu, alüminyum kaplamalı plastikler, bantlar ve faklı malzemelerin kullanımını ortadan kaldırır. Korumanız ve göndermeniz gereken malzemenin olduğunu düşünerek, bu ürünü her an kullanabilirisiniz.

Devasa Paketleme Malzemelerinden Kurtulun!

Paketleme süreciniz hızlı, çok yönlü ve üretken olmalıdır. WrapPak Koruyucu (PT) dönüştürücü ile çok çeşitli üretim modları sunarak çok çeşitli paketleme pedleri oluşturmanız mümkün. Tek bir dönüştürücü ile neredeyse tüm paketleme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik az yer kaplaması nedeniyle dilediğiniz yere taşıyarak paketleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ana Özellikleri

 • Ekonomiktir

Ranpak termal paketleme ürünü ile diğer malzemelerden kurtulacağınız için bütçenize büyük katkı sağlar.

 • Sürdürülebilir

Kağıt bazlı Ranpak Koruyucu çözümü, yalıtımlı kutu pazarındaki en çevreci çözümlerden biridir. Kağıt, plastik ve EPS'nin aksine biyolojik olarak parçalanabilir, geri dönüştürülebilir ve yenilenebilir.

 • Kompakt

WrapPak Koruyucu, küçük olmasından kaynaklı olarak çok fazla alan kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik birçok ürünü paketlemek için tek bir rulo yeterlidir. Hacim kapasitesi olarak 24 EPS kızağına karşılık tek bir Ranpak kağıdı seti kullanmak büyük bir avantajdır.

 •  Esnek

WrapPak Koruyucu, farklı ped uzunlukları ve sayıları için çeşitli üretim modları sunar. Ambalaj, talep üzerine veya önceden boyutlandırılmış ve önceden kesilmiş gruplar halinde oluşturulabilir. Esnek pedler, çok yönlü paketleme seçenekleri anlamına gelir.

Related Projects